Ostaa MAX1515ETG+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 0.5 V ~ 2.7 V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 1.3 V ~ 3.6 V |
| Toimittaja Device Package: | 24-TQFN (4x4) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Lähdöt: | 2 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX1515ETG+ |
| Laajennettu kuvaus: | - Converter, DDR Voltage Regulator IC 2 Output 24-TQFN (4x4) |
| Kuvaus: | IC REG DDR LV 24-TQFN |
| Sovellukset: | Converter, DDR |
| Email: | [email protected] |