Ostaa SCH114-150 BYCHPS: llä
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm) |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | SCH114-150 |
| induktanssi: | 15µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.193" (4.90mm) |
| Taajuus - Testi: | 100kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 15µH Unshielded Wirewound Inductor 2.75A 74 mOhm Max Nonstandard |
| Kuvaus: | FIXED IND 15UH 2.75A 74 MOHM SMD |
| DC Resistance (DCR): | 74 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 2.75A |
| Nykyinen - värikylläisyys: | 3.5A |