Ostaa STD10P10F6 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 4V @ 250µA |
|---|---|
| Vgs (Max): | ±20V |
| teknologia: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Toimittaja Device Package: | DPAK |
| Sarja: | STripFET™ F6 |
| RDS (Max) @ Id, Vgs: | 180 mOhm @ 5A, 10V |
| Tehonkulutus (Max): | 40W (Tc) |
| Pakkaus: | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Muut nimet: | 497-16300-6 |
| Käyttölämpötila: | 175°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | STD10P10F6 |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds: | 864pF @ 80V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 16.5nC @ 10V |
| FET tyyppi: | P-Channel |
| FET Ominaisuus: | - |
| Laajennettu kuvaus: | P-Channel 100V 10A (Tc) 40W (Tc) Surface Mount DPAK |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On): | 10V |
| Valua lähde jännite (Vdss): | 100V |
| Kuvaus: | MOSFET P-CH 100V 10A |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C: | 10A (Tc) |