Ostaa STD10PF06-1 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 4V @ 250µA |
|---|---|
| teknologia: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Toimittaja Device Package: | I-Pak |
| Sarja: | STripFET™ II |
| RDS (Max) @ Id, Vgs: | 200 mOhm @ 5A, 10V |
| Tehonkulutus (Max): | 40W (Tc) |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA |
| Muut nimet: | 497-12781-5 STD10PF06-1-ND |
| Käyttölämpötila: | 175°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | STD10PF06-1 |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds: | 850pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 21nC @ 10V |
| FET tyyppi: | P-Channel |
| FET Ominaisuus: | - |
| Laajennettu kuvaus: | P-Channel 60V 10A (Tc) 40W (Tc) Through Hole I-Pak |
| Valua lähde jännite (Vdss): | 60V |
| Kuvaus: | MOSFET P-CH 60V 10A IPAK |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C: | 10A (Tc) |