STL11N4LLF5
STL11N4LLF5
Osa numero:
STL11N4LLF5
Valmistaja:
ST
Kuvaus:
MOSFET N-CH 40V 11A POWERFLAT
Tietolomake:
STL11N4LLF5.pdf
esittely
Ostaa STL11N4LLF5 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
tekniset tiedot
Vgs (th) (Max) @ Id:2.5V @ 250µA
teknologia:MOSFET (Metal Oxide)
Toimittaja Device Package:PowerFlat™ (3.3x3.3)
Sarja:STripFET™ V
RDS (Max) @ Id, Vgs:9.7 mOhm @ 5.5A, 10V
Tehonkulutus (Max):2.9W (Ta), 50W (Tc)
Pakkaus:Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case:8-PowerVDFN
Muut nimet:497-13650-1
Käyttölämpötila:-55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi:Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL):1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero:STL11N4LLF5
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds:1570pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs:12.9nC @ 4.5V
FET tyyppi:N-Channel
FET Ominaisuus:-
Laajennettu kuvaus:N-Channel 40V 11A (Tc) 2.9W (Ta), 50W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (3.3x3.3)
Valua lähde jännite (Vdss):40V
Kuvaus:MOSFET N-CH 40V 11A POWERFLAT
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C:11A (Tc)